Jesteś tutaj

Wersja do wydrukuwersja PDFwersja na czytniki ebook'ów

DORADZTWO W ZARZĄDZANIU I OPTYMALIZACJA KOSZTÓW


Doradztwo w zarządzaniu i optymalizacja kosztów.

Zachęcamy do skorzystania z naszej wiedzy i wieloletniej praktyki dla wspólnego wypracowania rozwiązań, które wdrożone w Państwa podmiocie podniosą jego rentowność i pomogą swobodnie się rozwijać.

 

Dobór formy prawnej prowadzonej działalności. 
Podmiot leczniczy można prowadzić w różnych formach prawnych a każda z nich wpływa na formę opodatkowania, sposób prowadzenia księgowości, ma swoje przywileje ale również ograniczenia. Prawidłowy dobór formy prawnej w sposób znaczący przekłada się na zwiększenie dochodowości. 

Analiza i optymalizacja podatkowa. 
Nasi doradcy pomogą Państwu wprowadzić właściwą politykę podatkową, zminimalizować ryzyko powstawania zaległości podatkowych oraz uzyskać oszczędności m.in. w obrębie podatku dochodowego. 

Analiza kosztów prowadzenia działalności. 
Efektywne gospodarowanie majątkiem decyduje o zdolności przedsiębiorstwa do generowania zysków. Zadaniem analizy jest wykrycie niewykorzystanych możliwości, które pozwolą podnieść kondycję finansową podmiotu. 

Analiza struktury organizacyjnej. 
Bieżąca działalność oraz dynamika rozwoju w dużym stopniu uzależniona jest od właściwie dobranej struktury organizacyjnej. Kluczowe jest umiejętne delegowanie obowiązków i odpowiedzialności oraz właściwy dobór kompetentnych pracowników. 

Pomoc w zakładaniu podmiotu leczniczego / rejestracji prywatnego gabinetu
Na podstawie upoważnienia jesteśmy w stanie przeprowadzić w Państwa imieniu zasadniczą większość czynności niezbędnych do rozpoczęcia prowadzenia własnego podmiotu leczniczego. 

 


Prawo i Administracja w Medycynie

Naszą misją jest poprawienie kondycji podmiotów leczniczych poprzez przeniesienie na nasze barki pozamedycznych obowiązków lekarza. Pragniemy stać się miejscem, o którym będzie się mówiło, że jest przyjazne lekarzowi, które będzie polecane, ale przede wszystkim chcemy pozytywnie zaskakiwać poziomem naszych usług. Naszą pozycję osiągniemy dzięki ustawicznemu budowaniu wzajemnego zaufania oraz dostarczaniu rozwiązań dopasowanych do indywidualnych oczekiwań klienta.

668 042 066
bok@leximed.pl

Zarządzanie wiedzą Athentia Sp z o.o
Al. T. Kościuszki 103/105,   ​90-441 Łódź
​KRS: 0000482413  |  NIP: 7252071546


ochrona danych osobowych, polityka bezpieczeństwa, kontrole GIODO prawo w medycynie, radca prawny, kancelaria prawna kursy i szkolenia dla lekarzy strony internetowe, projektowanie www dokumentacja medyczna, komputer w gabinecie lekarskim, oprogramowanie dla gabinetu lekarskiego