Jesteś tutaj

Wersja do wydrukuwersja PDFwersja na czytniki ebook'ów

SZKOLENIA I WARSZTATY DLA LEKARZY


Szkolenia i warsztaty dla lekarzy.

Wszystkie szkolenia są przygotowane i prowadzone przez specjalistów związanych z branżą medyczną. Istnieje możliwość prowadzenia kursów indywidualnych lub szkoleń grupowych w siedzibie klienta. Uczestnicy szkoleń dostają dostęp do strony internetowej zawierającej materiały uzupełniające zdobytą na szkoleniu wiedzę.

 

Prawo w medycynie. 
Szkolenia są prowadzone przez prawników, którzy na co dzień zajmują się problematyką medyczną. Pomagają w przystępny sposób przyswoić niezbędną wiedzę teoretyczną jednak w większości skupiają się na zagadnieniach praktycznych rozpatrując faktyczne, życiowe przypadki. 

Ochrona danych osobowych. 
Prowadzimy szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych i udostępniania dokumentacji medycznej. Adresatami szkolenia jest nie tylko personel medyczny ale również pracownicy administracyjni czy kierownictwo placówki medycznej. Duży nacisk kładziemy na aspekt praktyczny szkolenia: pomagamy opracować niezbędna dokumentację, rozważamy przykładowe scenariusze oraz analizujemy przypadki z codziennego życia Państwa podmiotów. 

Marketing usług medycznych. 
Wolny rynek, rosnąca konkurencja, walka o pacjenta, ciągłe ataki na wizerunek lekarza i rosnące wymagania klientów to reali z jakimi musi się zmierzyć każdy podmiot leczniczy. Zapraszamy na szkolenia i warsztaty, które pomogą Państwu pozyskać a co najważniejsze utrzymać stałą relacje z pacjentem zyskując jego lojalność.

Kursy komputerowe
Z uwagi na coraz większy udział komputerów w codziennej pracy zawodowej lekarza postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę szkoleniową.  
- Obsługa komputera i urządzeń peryferyjnych.
- Prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej.
- Archiwizacji i bezpieczeństwo danych przechowywanych w wersji cyfrowej.

 

 


Prawo i Administracja w Medycynie

Naszą misją jest poprawienie kondycji podmiotów leczniczych poprzez przeniesienie na nasze barki pozamedycznych obowiązków lekarza. Pragniemy stać się miejscem, o którym będzie się mówiło, że jest przyjazne lekarzowi, które będzie polecane, ale przede wszystkim chcemy pozytywnie zaskakiwać poziomem naszych usług. Naszą pozycję osiągniemy dzięki ustawicznemu budowaniu wzajemnego zaufania oraz dostarczaniu rozwiązań dopasowanych do indywidualnych oczekiwań klienta.

668 042 066
bok@leximed.pl

Zarządzanie wiedzą Athentia Sp z o.o
Al. T. Kościuszki 103/105,   ​90-441 Łódź
​KRS: 0000482413  |  NIP: 7252071546


ochrona danych osobowych, polityka bezpieczeństwa, kontrole GIODO prawo w medycynie, radca prawny, kancelaria prawna kursy i szkolenia dla lekarzy strony internetowe, projektowanie www dokumentacja medyczna, komputer w gabinecie lekarskim, oprogramowanie dla gabinetu lekarskiego