Jesteś tutaj

Wersja do wydrukuwersja PDFwersja na czytniki ebook'ów

SPORY Z PACJENTAMI


Spory z pacjentami

 

Obsługa korespondencji pacjentów. 
W ramach tych czynności prawnik w imieniu Klienta sporządza odpowiedzi na wszelkie pisma w tym dotyczące  skarg pacjentów lub w innych sprawach w zakresie działania podmiotu leczniczego.

Reprezentowanie lekarza lub podmiotu leczniczego przed sądem. 
W ramach tej usługi spółka zapewni podmiotowi leczniczemu reprezentację w osobie zawodowego pełnomocnika / radca prawny lub adwokat/ w sprawach związanych z przedmiotem działalności Klienta -w sprawach cywilnych jak i karnych.

 


Prawo i Administracja w Medycynie

Naszą misją jest poprawienie kondycji podmiotów leczniczych poprzez przeniesienie na nasze barki pozamedycznych obowiązków lekarza. Pragniemy stać się miejscem, o którym będzie się mówiło, że jest przyjazne lekarzowi, które będzie polecane, ale przede wszystkim chcemy pozytywnie zaskakiwać poziomem naszych usług. Naszą pozycję osiągniemy dzięki ustawicznemu budowaniu wzajemnego zaufania oraz dostarczaniu rozwiązań dopasowanych do indywidualnych oczekiwań klienta.

668 042 066
bok@leximed.pl

Zarządzanie wiedzą Athentia Sp z o.o
Al. T. Kościuszki 103/105,   ​90-441 Łódź
​KRS: 0000482413  |  NIP: 7252071546


ochrona danych osobowych, polityka bezpieczeństwa, kontrole GIODO prawo w medycynie, radca prawny, kancelaria prawna kursy i szkolenia dla lekarzy strony internetowe, projektowanie www dokumentacja medyczna, komputer w gabinecie lekarskim, oprogramowanie dla gabinetu lekarskiego