Jesteś tutaj

Wersja do wydrukuwersja PDFwersja na czytniki ebook'ów

NASI SPECJALIŚCI


Paweł Lenartowicz - radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi, ekspert w zakresie szeroko rozumianego prawa medycznego, autor licznych artykułów o tematyce prawnej adresowanych do osób zarządzających podmiotami leczniczymi i lekarzy.

 

Amadeusz Małolepszy - radca prawny, doktorant na Wydziale Prawa i Administracji UŁ w Łodzi.  Swoje doświadczenie zdobywał w urzędzie skarbowym, Okręgowej Izbie Lekarskiej w Łodzi, prokuraturze. Prowadzi własną kancelarię radcowską.

 

Bartłomiej Nowak - doświadczony informatyk, specjalista w zakresie bezpieczeństwa danych. Ukończył studia podyplomowe dotyczące problematyki prawnej ochrony danych osobowych na Wydziale Prawa i Administracji UŁ odbywające się pod patronatem GIODO oraz ABW. Od wielu lat jest związany zawodowo z Okręgową Izbą Lekarską w Łodzi. W firmie Leximed zajmuje się przede wszystkim ochroną danych osobowych oraz projektowaniem rozwiązań z zakresu komputeryzacji podmiotów leczniczych.

 


Prawo i Administracja w Medycynie

Naszą misją jest poprawienie kondycji podmiotów leczniczych poprzez przeniesienie na nasze barki pozamedycznych obowiązków lekarza. Pragniemy stać się miejscem, o którym będzie się mówiło, że jest przyjazne lekarzowi, które będzie polecane, ale przede wszystkim chcemy pozytywnie zaskakiwać poziomem naszych usług. Naszą pozycję osiągniemy dzięki ustawicznemu budowaniu wzajemnego zaufania oraz dostarczaniu rozwiązań dopasowanych do indywidualnych oczekiwań klienta.

668 042 066
bok@leximed.pl

Zarządzanie wiedzą Athentia Sp z o.o
Al. T. Kościuszki 103/105,   ​90-441 Łódź
​KRS: 0000482413  |  NIP: 7252071546


ochrona danych osobowych, polityka bezpieczeństwa, kontrole GIODO prawo w medycynie, radca prawny, kancelaria prawna kursy i szkolenia dla lekarzy strony internetowe, projektowanie www dokumentacja medyczna, komputer w gabinecie lekarskim, oprogramowanie dla gabinetu lekarskiego