Jesteś tutaj


MISJA FIRMY


"Aby lekarz leczył"

 

Nasza oferta skierowana jest głównie do lekarza-przedsiębiorcy. Ułatwiamy lekarzowi skupienie się na pacjencie poprzez odciążanie go świadcząc usługi z zakresu prawa, administracji oraz marketingu.

 

Wizja

 

Pragniemy stać się miejscem, o którym będzie się mówiło, że jest przyjazne lekarzowi, które będzie polecane, ale przede wszystkim chcemy pozytywnie zaskakiwać poziomem naszych usług. Naszą pozycję osiągniemy dzięki ustawicznemu budowaniu wzajemnego zaufania oraz dostarczaniu rozwiązań dopasowanych do indywidualnych oczekiwań klienta.

 

Odpowiedzialność społeczna

 

Naszą filozofią jest nie tylko tworzenie trwałej relacji z lekarzem, ale również kreowanie pozytywnego wizerunku środowiska lekarskiego. Wierzymy, że dzięki naszym wysiłkom lekarz będzie miał więcej energii i czasu dla pacjenta, co przełoży się na dobro nas wszystkich.

 

Misja

 

Poprawienie kondycji podmiotów leczniczych poprzez przeniesienie na nasze barki pozamedycznych obowiązków lekarza.

 

 


Prawo i Administracja w Medycynie

Naszą misją jest poprawienie kondycji podmiotów leczniczych poprzez przeniesienie na nasze barki pozamedycznych obowiązków lekarza. Pragniemy stać się miejscem, o którym będzie się mówiło, że jest przyjazne lekarzowi, które będzie polecane, ale przede wszystkim chcemy pozytywnie zaskakiwać poziomem naszych usług. Naszą pozycję osiągniemy dzięki ustawicznemu budowaniu wzajemnego zaufania oraz dostarczaniu rozwiązań dopasowanych do indywidualnych oczekiwań klienta.

668 042 066
bok@leximed.pl

Zarządzanie wiedzą Athentia Sp z o.o
Al. T. Kościuszki 103/105,   ​90-441 Łódź
​KRS: 0000482413  |  NIP: 7252071546


ochrona danych osobowych, polityka bezpieczeństwa, kontrole GIODO prawo w medycynie, radca prawny, kancelaria prawna kursy i szkolenia dla lekarzy strony internetowe, projektowanie www dokumentacja medyczna, komputer w gabinecie lekarskim, oprogramowanie dla gabinetu lekarskiego