Jesteś tutaj

Wersja do wydrukuwersja PDFwersja na czytniki ebook'ów

MARKETING I WIZERUNEK PLACÓWKI MEDYCZNEJ


Marketing i wizerunek placówki medycznej.

Jak zyskać lojalność pacjentów? Jak dbać o wizerunek podmiotu leczniczego? Jak sprawić aby polecano nasze usługi? Jak legalnie promować placówkę?

Identyfikacja wizualna. 
Zapewnij sobie rozpoznawalności i daj swoim pacjentom szansę zapamiętania Twojego podmiotu. Spójna identyfikacja wizualna to narzędzie pozwalające wyróżnić Państwa podmiot na tle innych marek. Zaprojektujemy dla Ciebie logo, wizytówki, papier firmowy, dobierzemy kolorystykę oraz wykonamy stronę internetową.

Strony internetowe i promocja praktyki lekarskiej w internecie. 
O konieczności posiadania strony internetowej nie trzeba już chyba nikogo przekonywać, należy jednak pamiętać, że w dzisiejszych czasach konkuruje się jakością strony internetowej a nie samym faktem jej posiadania. Bardzo często jest to pierwszy kontakt potencjalnego pacjenta z naszą placówką, a jak wiadomo pierwsze wrażenie jest najważniejsze.

Doradztwo w zakresie marketingu i wizerunku placówki medycznej. 
Oferujemy szczegółowe badanie i analizę runku. Na ich podstawie tworzymy plan marketingowy wyznaczający kierunek i metody działania mające poprawić konkurencyjność Państwa podmiotu.

 

 


Prawo i Administracja w Medycynie

Naszą misją jest poprawienie kondycji podmiotów leczniczych poprzez przeniesienie na nasze barki pozamedycznych obowiązków lekarza. Pragniemy stać się miejscem, o którym będzie się mówiło, że jest przyjazne lekarzowi, które będzie polecane, ale przede wszystkim chcemy pozytywnie zaskakiwać poziomem naszych usług. Naszą pozycję osiągniemy dzięki ustawicznemu budowaniu wzajemnego zaufania oraz dostarczaniu rozwiązań dopasowanych do indywidualnych oczekiwań klienta.

668 042 066
bok@leximed.pl

Zarządzanie wiedzą Athentia Sp z o.o
Al. T. Kościuszki 103/105,   ​90-441 Łódź
​KRS: 0000482413  |  NIP: 7252071546


ochrona danych osobowych, polityka bezpieczeństwa, kontrole GIODO prawo w medycynie, radca prawny, kancelaria prawna kursy i szkolenia dla lekarzy strony internetowe, projektowanie www dokumentacja medyczna, komputer w gabinecie lekarskim, oprogramowanie dla gabinetu lekarskiego