Jesteś tutaj

Wersja do wydrukuwersja PDFwersja na czytniki ebook'ów

INFORMATYZACJA DZIAŁALNOŚCI LECZNICZEJ


Komputeryzacja działalności leczniczej

W naszej opinii wyważona komputeryzacja podmiotu leczniczego podnosi wydajność pracy i potrafi zautomatyzować wiele, do tej pory żmudnych, czynności jakie muszą być wykonywane w podmiocie leczniczym. Należy pamiętać, że komputery w podmiocie leczniczym nie służą jedynie do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej (już niedługo obowiązkowej) ale również do kontaktu z urzędami (ePUAP, PUE, RPWDL itp.), dostępu do systemu eWUŚ, drukowania wszelkich zestawień, formularzy czy raportów, utrzymywania kontaktu mailowego z pacjentem i wiele więcej.

 

Projekt i budowa systemu informatycznego
Projektujemy rozwiązania uwzględniające realne zapotrzebowanie klienta oraz aktualne i możliwe do przewidzenia uregulowania prawne.
- Montaż elementów infrastruktury sieciowej
- Konfiguracja urządzeń sieciowych
- Przygotowanie stanowisk roboczych wraz z instalacją niezbędnego oprogramowania

Modernizacja istniejącej infrastruktury
Jeżeli Państwa system informatyczny zbyt często ulega awariom i utrudnia lub uniemożliwia prace personelu to może już czas na zmiany . Bardzo często jeden wadliwy element potrafi zaważyć na funkcjonowaniu całego systemu. Doświadczenie podpowiada nam, że niewielkim nakładem czasu możemy w sposób znaczący podnieść jakość i komfort Państwa pracy.

Pomoc w doborze oraz instalowaniu oprogramowania
Zazwyczaj udaje nam się kilkukrotnie obniżyć koszty ponoszone przez klienta na oprogramowanie poprzez analizę jego potrzeb i na jej podstawie wdrażania jedynie niezbędnego do pracy oprogramowania. Jesteśmy zwolennikami tzw. wolnego oprogramowania, którego zaletą jest dużo niższy koszt wdrożenia w porównaniu z ich komercyjnymi, popularnymi odpowiednikami. Jednocześnie dbamy aby proponowane przez nas rozwiązania spełniały ogólnie przyjęte normy bezpieczeństwa i ciągłości pracy.

Serwis i stały nadzór informatyka
- serwisowanie urządzeń i oprogramowania
- dbanie o ochronę antywirusową
- przeglądy i konserwacja infrastruktury
- wykonywanie kopii bezpieczeństwa
- pomoc w zakresie obsługi oprogramowania
- dostarczanie materiałów eksploatacyjnych 

Kasy i drukarki fiskalne 
Lekarze, którzy udzielają świadczeń indywidualnym pacjentom, od 1 marca 2015 roku muszą ewidencjonować swój obrót, niezależnie od wysokości, w kasie fiskalnej. W związku z tym postanowiliśmy rozszerzyć nasza ofertę o:
- doradztwo w wyborze odpowiedniego urządzenia
- pomoc w fiskalizacji
- szkolenia z zakresu obsługi kas fiskalnych

 

 


Prawo i Administracja w Medycynie

Naszą misją jest poprawienie kondycji podmiotów leczniczych poprzez przeniesienie na nasze barki pozamedycznych obowiązków lekarza. Pragniemy stać się miejscem, o którym będzie się mówiło, że jest przyjazne lekarzowi, które będzie polecane, ale przede wszystkim chcemy pozytywnie zaskakiwać poziomem naszych usług. Naszą pozycję osiągniemy dzięki ustawicznemu budowaniu wzajemnego zaufania oraz dostarczaniu rozwiązań dopasowanych do indywidualnych oczekiwań klienta.

668 042 066
bok@leximed.pl

Zarządzanie wiedzą Athentia Sp z o.o
Al. T. Kościuszki 103/105,   ​90-441 Łódź
​KRS: 0000482413  |  NIP: 7252071546


ochrona danych osobowych, polityka bezpieczeństwa, kontrole GIODO prawo w medycynie, radca prawny, kancelaria prawna kursy i szkolenia dla lekarzy strony internetowe, projektowanie www dokumentacja medyczna, komputer w gabinecie lekarskim, oprogramowanie dla gabinetu lekarskiego