Jesteś tutaj

Wersja do wydrukuwersja PDFwersja na czytniki ebook'ów

JAK DZIAŁAMY


Profesjonalizm

 

Nasze działania nakierowane są na wsparcie podmiotu w tworzeniu trwałej, konkurencyjnej przewagi rynkowej. Oferujemy szeroki wachlarz usług zapewniając spójność podejmowanych przez nas działań. Prowadzimy stały monitoring zjawisk w otoczeniu zewnętrznym podmiotów, w szczególności zmian prawa, trendów rynkowych, nowych technologii.

 

Dialog

 

Naszym celem jest budowanie trwałych relacji z klientem opartych na zasadzie partnerstwa i wzajemnego zaufania. Skuteczność naszych działań opieramy na efektywnej komunikacji z klientem oraz przewidywaniu jego potrzeb.

 

Elastyczność

 

Doświadczenie nauczyło nas, iż każda firma jest na swój sposób unikalna i takie też jest nasze podejście do obsługiwanych przez nas podmiotów. Dopasowujemy model współpracy do potrzeb danego klienta.

 

Odpowiedzialność

 

Dokładamy wszelkich starań aby nasze działania były jak najbardziej zrozumiałe i przejrzyste. Przed podjęciem współpracy firma leximed szczegółowo określa zakres odpowiedzialności własnej i klienta. Posiadamy ubezpieczenie OC.

 

 


Prawo i Administracja w Medycynie

Naszą misją jest poprawienie kondycji podmiotów leczniczych poprzez przeniesienie na nasze barki pozamedycznych obowiązków lekarza. Pragniemy stać się miejscem, o którym będzie się mówiło, że jest przyjazne lekarzowi, które będzie polecane, ale przede wszystkim chcemy pozytywnie zaskakiwać poziomem naszych usług. Naszą pozycję osiągniemy dzięki ustawicznemu budowaniu wzajemnego zaufania oraz dostarczaniu rozwiązań dopasowanych do indywidualnych oczekiwań klienta.

668 042 066
bok@leximed.pl

Zarządzanie wiedzą Athentia Sp z o.o
Al. T. Kościuszki 103/105,   ​90-441 Łódź
​KRS: 0000482413  |  NIP: 7252071546


ochrona danych osobowych, polityka bezpieczeństwa, kontrole GIODO prawo w medycynie, radca prawny, kancelaria prawna kursy i szkolenia dla lekarzy strony internetowe, projektowanie www dokumentacja medyczna, komputer w gabinecie lekarskim, oprogramowanie dla gabinetu lekarskiego